×
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRETİM BİRİMLERİMİZ ÜRETTİKLERİMİZ HABERLER İLETİŞİM

Hakkımızda

3F Tekstil, hazır giyim sektöründe gerek tasarım alanında, gerekse satın alma sürecinde müşteri ile üretici arasındaki köprünün kurulması ve aradaki tüm işlemlerin takip edilmesi alanında geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Şirket politikası, müşterileri ve ortakların yüksek çıkarları doğrultusunda hizmet etmek için, tüm konularda yenilikçi ve teknolojik bir yaklaşımla planlanan hedeflere odaklanmaktır. Müşteri memnuniyeti ve her türlü konuda kalitenin kontrol altında tutulması yani oluşabilecek her türlü probleme çözüm bulunabilmesi her zaman ön plandadır.

3F Tekstil üretim tecrübesine, her gün yeni bir tecrübe ekleyerek büyürken, diğer taraftan da bu tecrübeye dayanan hızlı, esnek ve zaman uygun bir üretim organizasyonunu her gün daha da geliştirmektedir.

3F Tekstil kurulduğu yıllardan itibaren özenle seçmiş olduğu imalatçılar ile güçlü ve sağlam ortaklıklar kurmuştur.

Özellikle ” kaliteye ” odaklanmanın önem ve gerekliliğinin bilincinde olan üreticiler ile temaslarda bulunup, uzun ilişkiler kurmaya özen göstermiştir.

Tüm üretimler farklı lokasyonlarda bulunmasına rağmen, aynı sistem ve organizasyon yapısıyla çalışmaktadır.
Üretim süreçlerinde oluşan problemlerin düzeltilmesi yanında, sorunlar oluşmadan önlemeyi hedeflemekte ve  kalite sistemiyle kontrol altına almaktadır.

Merkez ofiste koleksiyonların sergilendiği ve müşterilerle workshop çalışmalarının yapıldığı ürün geliştirme bölümü ve bu merkezde çalışmakta olan tasarım ekibi bulunmaktadır.

Tasarımcılar trend ve teknolojileri yakından takip ederek tecrübelerini koleksiyonlara yansıtırlar.

Müşterilerin tüm talepleri, tecrübeli asistanlar tarafından alındıktan sonra, müşteriler adına takip ve kontrolü yapılarak raporlanmaktadır.

Üretim öncesi tüm süreçler Merkez ofiste uzman ekiplerce gerçekleştirilmektedir.